MILHTEC YÜKSEK PERFORMANS ÜRÜNLERİ

Binek ve Hafif Ticari

Yeni nesil motorlarin performans gereksinimlerini karsilamak için gelistirilmis sentetik esasli motor yagidir.

Ağır Vasıta Yağları

Sentetik ve yüksek kaliteli baz yaglari ile ileri teknoloji katki maddelerinin harmanlanmasi sonucu normal emisli ve turbo sarjli motorlarin yaglama ihtiyacini karsilamak için üretilen yari sentetik motor yagidir

Motorsiklet Yağları

İyi rafine edilmis mineral baz yaglarindan hazirlanmis üstün kaliteli bir motosiklet yagidir. Dört zamanli ve yüksek performansli, hava veya su sogutmali motosikletlerde dört mevsim güvenle kullanilir.

iphone 2

Otomotiv Dişli Yağları

Zorlu koşulların performans gereksinimlerini karşılamak üzere formüle edilmiş sentetik dişli yağlarıdır.

Diğer Ürünler

Milhtec kaliteli ve performanslı diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

MILHTEC

2012 yılında Pendik-ISTANBUL’da temeli atılan AXA PETROKIMYA SAN. VE TIC. A.S. ile madeni yag üretmeye baslayan sirketimiz; 10 yıldır ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak otomotiv ve diger endüstriyel sektörlerin ihtiyacını karsılayan madeni yag üretimini basarıyla sürdürmektedir. Avrupa, Asya ve Afrika olmak üzere 3 kıtada 60‘dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
Axa Petrokimya olarak benimsemis oldugumuz müsteri odaklı ve müsteri memnuniyetine dayalı üretim modelimizin geregi olarak ürünlerimizin tüketiciye ulasma sürecinin tüm evrelerinde kalite standardını koruma adına entegre kalite yönetim sistemlerini uygulamaya koyarak ISO 9001, BS EN ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 16949 kalite yönetim sistem belgelendirmelerimizi ve laboratuvarımızın TURKAK ISO 17025 kalite yönetim sistemine göre akreditasyonunu tamamlayarak Türk Standartları Enstitüsünün onaylı taseron laboratuvarları arasında yer almasını sagladık.

Tanıtım Videosu

Tanıtım Videosu
Copyrights © 2022 All Rights Reserved by MILHTEC
info@milhtec.com · +90 850 220 27 44 ·