Hakkımızda

2012 yılında Pendik-ISTANBUL’da temeli atılan AXA PETROKIMYA SAN. VE TIC. A.S. ile madeni yag üretmeye baslayan sirketimiz; 10 yıldır ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak otomotiv ve diger endüstriyel sektörlerin ihtiyacını karsılayan madeni yag üretimini basarıyla sürdürmektedir. Avrupa, Asya ve Afrika olmak üzere 3 kıtada 60‘dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Axa Petrokimya olarak benimsemis oldugumuz müsteri odaklı ve müsteri memnuniyetine dayalı üretim modelimizin geregi olarak ürünlerimizin tüketiciye ulasma sürecinin tüm evrelerinde kalite standardını koruma adına entegre kalite yönetim sistemlerini uygulamaya koyarak ISO 9001, BS EN ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 16949 kalite yönetim sistem belgelendirmelerimizi ve laboratuvarımızın TURKAK ISO 17025 kalite yönetim sistemine göre akreditasyonunu tamamlayarak Türk Standartları Enstitüsünün onaylı taseron laboratuvarları arasında yer almasını sagladık.

Simdi de son teknoloji ürünü yüksek kaliteli baz yaglar ve üstün teknoloji performans katkılarıyla, gelismis yag ve yakıt ekonomisi saglayan, bakım maliyetlerini azaltan, yesil doga ve temiz çevre sorumlulugu içinde üstün teknolojiye sahip MILHTEC yagları sunarız.